Hotel pre psov

Vítame Vás v hoteli pre psov v Bardejove, ktorý sa nachádza na periférii mesta. Je určený pre bytových a vonkových psov rôzneho vzrastu a veku. Pre Vašich štvornohých miláčikov poskytujeme bezpečné ustajnenie počas celého roka.

Služby hotela je možné využiť počas víkendov, sviatkov, prázdnin, dovoleniek, pracovných povinností, liečebných pobytov a pod. Váš psík má počas pobytu v hoteli zaistenú 100% starostlivosť, individuálny prístup, pravidelné  venčenie a prechádzky. V prípade potreby veterinárnu starostlivosť.

 

Ustajnenie psov – pokiaľ Váš psík – náš zverenec práve nie na prechádzke, tak oddychuje na mieste, ktoré má vyhradené iba pre seba.

Jednotlivé priestranné boxy sú situované vo vnútorných priestoroch murovanej budovy s odizolovanou vydláždenou podlahou, kde má každý pes svoj vlastný koterec s vyvýšeným dreveným ležoviskom, na ktorom môže oddychovať. Na venčenie a vychádzky chodíme do okolitého prostredia.

Pre úplne malých bytových psíkov poskytujeme možnosť ustajnenia aj priamo v našom rodinnom dome, kde máme pre nich takisto vyhradený priestor. Táto možnosť je však možná iba na základe splnenia konkrétnych podmienok, tzn. psík má byť neštekavý, kľudnej povahy, musí mať 100% hygienické návyky, a nesmie byť agresívny. O vhodnosti ustajnenia Vášho psíka priamo u nás doma však vieme posúdiť, až keď k nám príde a ostane u nás prvý deň.

 

Našimi podmienkami prijatia do hotela je, aby Váš psík bol zdravý, kompletne zaočkovaný proti besnote a ostatným chorobám s platnosťou min. 1 mesiac a max. 1 rok, odčervený a ošetrený prípravkom na vonkajšie parazity proti blchám a kliešťom nie staršie ako 1 týždeň.

Vybaviť si tieto veterinárne formality môžete aj s našou veterinárkou MVDr. Slavomírou Harbaľovou Luptákovou, kontakt 0909 240 016 .

Osobitnou kapitolou prijatia do hotela je ustajnenie problémových psov, konkrétne psy agresívne, bojazlivé, neprispôsobivé a plaché. Takýmto psíkom vieme vďaka dlhoročným skúsenostiam z chovu a výcviku tiež poskytnúť prechodný domov, no na posúdenie Vášho psíka si vyhradzujeme právo ustajnenia počas  prvých dní v našom hoteli. To preto, lebo vyššie opísané problémové správanie sa u psíka reálne prejaví, keď u nás ostane bez vás a Vašej prítomnosti. Služba dočasnej opatery o problémového psa je však extra spoplatnená.

Čo je potrebné priniesť pri príchode k nám?

Ak ste sa rozhodli využiť naše služby, pri Vašom príchode je potrebné doniesť očkovací preukaz, vlastné krmivo, koberček, alebo pelech, oblečenie, a lieky ak ich psík náhodou užíva.

REZERVÁCIA  DO  HOTELA

Miesto pre Vášho psíka je dobré rezervovať si v dostatočnom predstihu. Naše kapacity sú obmedzené.

K dispozícii sú 2 spôsoby:

  • telefonicky 0905 227 031 , alebo
  • mailom: apantarei113@gmail.com

Rezerváciou do hotela súhlasíte s podmienkami s ustajnením psíka.

Prosíme ctených zákazníkov, aby rešpektovali naše súkromie a svoje osobné stretnutie s nami si plánovali až po našom vzájomnom dohovore

Ďakujem za pochopenie.

Časy preberania a odovzdávania psíkov

PO – PIA: 9.00 – 10.00 hod., 16.00 – 18.00 hod.
SO – NE: 9.00 – 10.00 hod., 17.00 – 18.00 hod

Ak už máte rezervované miesto, tak jeden deň pred Vašim samotným príchodom sa prosím telefonicky prihláste, aby sme si dohodli a upresnili čas Vašeho príchodu.

Po predchádzajúcej dohode s prevádzkovateľom je možné psíka prijať, alebo vyzdvihnúť aj mimo času určeného na príjem a odovzdávanie psíkov. Táto služba je však za príplatok +10,- Eur.

V prípade, že svojho psíka k nám nemáte ako dopraviť, vieme si ho vyzdvihnúť aj priamo u vás doma.

Cena za dovoz a odvoz je v rámci mesta Bardejov 5,- eur, psík nachádzajúci sa mimo mesta Bardejov 0,45,- Eur/km.

Po Vašom návrate domov Vám ho samozrejme privezieme späť.

Cenník hotel

15,- Eur – jednodňové ustajnenie psíka

12,- Eur/deň – ustajnenie na 2 a viac dní v hoteli        

20,- Eur – jednodňové ustajnenie problémového psa

17,- Eur /deň – ustajnenie problémového psa na 2 a viac dní

Cenník hotel spojený s výcvikom

Ak si klient praje, aby sme s jeho psíkom počas ustajnenia v hoteli každodenne precvičovali aj jeho základnú poslušnosť, môže využiť takúto možnosť. Začať je možné hneď po prvých dňoch vzájomného zoznámenia sa, a pokiaľ to jeho individuálne schopnosti umožňujú.

18,- Eur/deň – výcvik Vášho psa spojený s ustajnením v hoteli

Pri účtovaní za ustajnenie sa ráta každý začatý deň.

Príplatky

10,- Eur – príjem, alebo vyzdvihnutie psa mimo časov nato vyhradených

5,00,- Eur – vyzdvihnutie a privezenie psíka v rámci mesta Bardejov

0,45,- Eur/km – PetTaxi psíkovi nachádzajúci sa mimo mesta Bardejov

1,50,- Eur/deň – poskytnutie krmiva pre psa malého vzrastu

2,50,-Eur/deň – poskytnutie krmiva pre psa stredného vzrastu

3,00,- Eur/deň – poskytnutie krmiva pre psa veľkého vzrastu

    ! NOVINKA !

Naše služby sme pre Vašich štvornohých kamarátov rozšírili o :

  • KÚPANIE
  • SUŠENIE
  • ÚPRAVU SRSTI
  • STRIHANIE PAZÚROV
  • ČISTENIE UŠÍ

Pokiaľ by ste mali o niektorú z vyššie menovanej ponuky záujem, dajte nám o tom vopred vedieť.

Naši hoteloví zákazníci si môžu uplatniť

10% zľavu

 

Fotogaléria našich hotelových zverencov

Hotel spojený s výcvikom

 

Ukážka toho, čo môže pes vedieť